poniedziałek, 14 grudnia 2009

PREMIA - PREZENT OD JOASI

Jakoś tak galeriowo - wystawowo się ostatnio zrobiło. A dziś też nie batikowo bo spotkała mnie miła niepsodzianka i dostałam od Joasi wyróżnienie. Zgodnie z tradycją takich premii trzeba wybrać 10 blogów do przekazania jej dalej a tutaj nie było łatwo gdyż wybranie z wielkiego bogactwa 10 akurat najfajniejszych blogów stanowi niemały dla mnie problem. Stąd też takie opóźnienie. No ale są. I ja jestem z moim wyróżnieniem :). A oto ono:Dziękuję Joasiu!!!

Premia nadeszła z prośbą wysłania do 10 innych blogowiczów i takimi oto zasadami (cytat z blogu Joasi):

1. opublikuj znaczek na swoim blogu z komentarzem zachęcającym i linkiem do osoby od której go otrzymałaś
2. przekaż go do 10 osób (wiem,wiem nie jest to łatwe)
z prośba o opublikowaniu zasad.
3. osoby, które odbiorą znaczek proszone są o zostawienie komentarza.
Kochani mile będziecie widziani w gronie stałych gości - obserwujących blog.
Zasadą powyższej premii jest poznanie jak największej liczby blogów, a zostawienie swojej wizytówki jest dla Ciebie reklamą i zachęceniem do odwiedzenia Twojego bloga. Myślę, że każdy z nas marzy o jak największej liczbie gości :)


Premia frunie dalej do blogowiczek, których blogi lubię a prace są niemiłosiernie dopracowane i baaardzo mi się podobają:
1)Gosia
2)Asket
3)Cerie
4)Mi-ju
5)Zaczarowane Szydełko
6)Agata
7)Silanna
8)Green Canoe
9)Lamarta
10)Betsy Petsy

6 komentarzy:

 1. ło święty mikołaju - miło mi bardzo. czytam sobie po raz kolejny (4 już chyba) dlaczego akurat ja - "Premia frunie dalej do blogowiczek, których blogi lubię a prace są niemiłosiernie dopracowane i baaardzo mi się podobają" (ach ta moja mała próżność) dziękuję pięknie

  http://zaczarowaneszydelko.ofu.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale miło!! Mój fatalny deszczowy nastrój dzięki prezencikom z dnia na dzień coraz bardziej się poprawia! ;) Bardzo dziękuję za prezencik niespodziankę!! ;)
  Agata

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję serdecznie za komplementy, za odwiedziny, za pamięć i wyróżnienie. Niezmiernie mi miło dołączyć do szacownego grona osób o zdolnościach, o których ja mogę jedynie pomarzyć. (: Ale silnie postanawiam poprawę - naukę haftu i szydełkowania. ((:
  Pozdrawiam. ((:

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziekuję serdecznie za wyróżnienie:)))
  Na pewno będę tutaj zaglądać, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo miłe wyróżnienie, śserdecznie dziękuję :) Twój blog odkryłam parę dni temu i jak tu weszłam to nie mogłam nacieszyc oczu, sliczne rzeczy tworzysz. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj Sajo, bardzo dziękuję za wyróżnienie :) Święta i Sylwester minął więc zabieram się do pracy :)

  OdpowiedzUsuń